تبلیغات
اخبار حق التدریس - تعهدی برای استخدام دانشجویان مراكز تربیت معلم نداریم
اخبار حق التدریس

آرشیو

← آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

تعهدی برای استخدام دانشجویان مراكز تربیت معلم نداریم

'

روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش: تعهدی برای استخدام دانشجویان مراكز تربیت معلم نداریم
تهران - رییس روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش اعلام كرد: این وزارتخانه هیچ تعهدی برای استخدام دانشجویان مراكز تربیت معلم ندارد اما در تلاش است در صورت فراهم شدن زیر ساخت ها و موافقت دولت، برای جذب این افراد در آینده اقدام كند.

علی فرهادی' روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار اجتماعی ایرنا گفت: شش هزار و 900 دانشجوی مراكز تربیت معلم، ورودی سال 88 هستند كه این افراد مدعی استخدام در آموزش و پرورش هستند.
رییس مركز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش افزود: بر اساس آنچه زمان انتخاب رشته در دفترچه راهنمای كنكور بیان شده بود، آموزش و پرورش اعلام كرده بود تعهدی به استخدام دانشجویان تربیت معلم ندارد ولی چنانچه قرار باشد در آینده استخدامی صورت گیرد، همه این افراد در اولویت جذب خواهند بود.
فرهادی با بیان اینكه بخش مهمی از این دانشجویان را دختران تشكیل می دهند، تصریح كرد: دانشجویان یاد شده براساس اطلاعات ارائه شده، تحصیلات خود را شروع كرده اند ولی معترض هستند كه چرا آموزش و پرورش آنها را استخدام نمی كند.
وی اظهار داشت: طبق قانون، آموزش و پرورش مجاز به استخدام نیست ولی تلاش می كند در صورت موافقت دولت و فراهم شدن زیر ساخت ها، همه این دانشجویان با توجه به نیاز و اینكه این افراد در رشته های مورد نیاز آموزش و پرورش تحصیل كرده اند، استخدام كند.
فرهادی گفت: وزیر آموزش و پرورش برای رفع مشكل این افراد، در نامه ای به رییس جمهوری درخواست كرده است، برای جذب این افراد مساعدت شود و رییس جمهوری نیز به معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی دستور اقدام در این باره را داده ولی تاكنون نتیجه آن به آموزش و پرورش اعلام نشده است.
وی یادآور شد: نامه وزیر برای حل مشكل همه شش هزار و 900 دانشجوی ورودی سال 88 است مشروط براینكه پسران دوره سربازی خود را گذارنده باشند تا در صورت موافقت دولت، در آموزش و پرورش استخدام شوند.
رییس مركز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش در عین حال اضافه كرد: در حال پیگیری هستیم تا آن دسته از دانشجویان پسر كه دوره خدمت سربازی را نگذرانده اند، با موافقت وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح به عنوان سرباز معلم جذب شوند و دوره خدمت سربازی را بگذرانند.
اجتمام**9102

درباره وبلاگ

مدیر وبلاگ : معلم حق التدریس

آخرین پست ها

جستجو

نویسندگان

ابزار وبلاگنویسان ابزار وبلاگنویسان