تبلیغات
اخبار حق التدریس - برنامه‌ای برای تغییر وضعیت نیروهای قراردادی كارمعین نداریم
اخبار حق التدریس

آرشیو

← آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

برنامه‌ای برای تغییر وضعیت نیروهای قراردادی كارمعین نداریم

خبرگزاری دانشجویان ایران - تهران
سرویس: اجتماعی - آموزش و پرورش

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش گفت: تا امروز برنامه‌ای برای تبدیل وضعیت نیروهای قراردادی كارمعین آموزش و پرورش به رتبه‌های دیگر مانند استخدامی یا پیمانی نداریم.

به گزارش خبرنگار «آموزش و پرورش» خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، وحید كیارشی در سومین روز از بیست ‌و هشتمین اجلاس روسای مناطق آموزش و پرورش سراسر كشور با بیان اینكه به كارگیری نیروهای كار معین در آموزش و پرورش دستورالعمل مشخصی دارد، گفت: وضعیت بیمه، بازنشستگی و كسورات این نیروها كاملاً مشخص است و برنامه ای برای تبدیل و تغییر وضعیت نیروهای قراردادی كارمعین به رتبه‌های دیگر مانند استخدامی یا پیمانی تبدیل نداریم.

وی افزود: نیروهایی كه سال گذشته از شركتی به كار معین تبدیل وضعیت یافته‌اند، نگران وضعیت خود نباشند.

كیارشی از ابلاغ حق‌الزحمه امتحانات خردادماه دانش‌آموزان در هفته گذشته به آموزش و پرورش استان‌ها خبرداد و گفت: این حق‌الزحمه نسبت به سال گذشته 30 درصد افزایش یافته است.

معاون آموزش و پرورش با اشاره به برگزاری آزمون تعیین تكلیف استخدامی معلمان حق‌التدریس و آموزشیاران نهضت سوادآموزی خاطرنشان كرد: كسانی كه نمره 70 را در این آزمون نگرفته‌اند هیچ راهی برای استخدام ندارند و پیگیر نشوند البته در همان وضعیت فعلی باقی می‌مانند و نگرانی از این بابت وجود ندارد، اما كسانی كه حدنصاب نمره 70 را به دست آورده‌اند به صورت حق‌التدریس در اولویت قرار می‌گیرند تا پس از كسب مجوزهای استخدامی لازم، استخدام شوند.

وی با اشاره به افزایش اختیارات فرمانداران برای استفاده از منابع مالی در برنامه پنجم توسعه، اضافه كرد: بر این اساس نزدیكی بیشتر روسای آموزش و پرورش مناطق و تعامل آنها با فرمانداران به حل بهتر و بیشتر مشكلات و نیازها می‌انجامد.

كیارشی در پایان خاطرنشان كرد: به دنبال آن هستیم تا حق مدیریت و اضافه‌كار مدیران را افزایش دهیم كه در این رابطه نیز در حال بررسی و رایزنی با بخش‌هایی همچون معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی ریاست جمهوری هستیم.

درباره وبلاگ

مدیر وبلاگ : معلم حق التدریس

آخرین پست ها

جستجو

نویسندگان

ابزار وبلاگنویسان ابزار وبلاگنویسان