تبلیغات
اخبار حق التدریس - ،بخشنامه اعلام نتایج آزمون تعیین تكلیف نیروهای حق التدریس
اخبار حق التدریس

آرشیو

← آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

،بخشنامه اعلام نتایج آزمون تعیین تكلیف نیروهای حق التدریس

قابل توجه اداره كل آموزش و پرورش استان تاریخ اطلاعیه :  30/04/90
ضمن تشكر از تلاش های ارزنده مدیر كل محترم و زحمات تمامی همكاران استان ،بخشنامه اعلام نتایج آزمون تعیین تكلیف نیروهای حق التدریس از طرف جناب آقای كیارشی معاون محترم توسعه مدیریت و پشتیبانی ابلاغ گردید برای دریافت به صفحه بخشنامه ها یا ادامه مطلب بروید.


ضمن تشكر  از تلاش های ارزنده مدیر كل محترم  و زحمات تمامی همكاران استان ،بخشنامه اعلام نتایج آزمون تعیین تكلیف نیروهای حق التدریس از طرف جناب آقای كیارشی معاون محترم توسعه مدیریت و پشتیبانی ابلاغ گردید برای دریافت به صفحه بخشنامه ها یا ادامه مطلب بروید.

  فایل ضمیمه

رئیس مركز سنجش وزارت آموزش و پرورش :

نتایج آزمون تعیین اولویت استخدامی شنبه اول مرداد ماه اعلام می شود


رئیس مركز سنجش وزارت آموزش و پرورش اعلام كرد : نتایج آزمون تعیین اولویت استخدامی شنبه اول مرداد ماه از طریق سایت اداره كل آموزش و پرورش استان ها اعلام می شود

 

رئیس مركز سنجش وزارت آموزش و پرورش :

نتایج آزمون تعیین اولویت استخدامی شنبه اول مرداد ماه اعلام می شود

رئیس مركز سنجش وزارت آموزش و پرورش اعلام كرد : نتایج آزمون تعیین اولویت استخدامی شنبه اول مرداد ماه از طریق سایت اداره كل آموزش و پرورش استان ها اعلام می شود

رئیس مركز سنجش وزارت آموزش و پرورش گفت: در اجرای تبصره 7 ماده 17 قانون الحاق سه ماده ودو تبصره به قانون تعیین تكلیف معلمین حق التدریس و آموزشیاران نهضت سواد آموزی مصوب 7/10/89 مجلس شورای اسلامی و به منظور تعیین تكلیف افراد مشمول ماده مذكور با رعایت كلیه قوانین و مقررات مربوط آزمون تعیین اولویت استخدام معلمان حق التدریس و آموزشیاران نهضت سواد آموزی  در تاریخ 3/4/90 برگزار شد كه  نتایج این آزمون صبح روز شنبه 1/5/90 از  طریق سایت اداره كل آموزش و پرورش استان ها اعلام می شود.

به گزارش مركز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، عبدالامیر عرفی گفت: حدنصاب نمره قبولی در این آزمون  كسب50 درصد امتیازات نمره كتبی عمومی و تخصصی كه بر اساس سابقه كار اعم از حق التدریس ، نهضت سواد آموزی ویا شركت خدمات آموزشی می باشد موثر است.

لازم به ذكر است آن دسته از پذیرفته شدگان این آزمون كه از بین آموزشیاران نهضت سواد آموزی می باشنددر اولویت استخدام قرار گرفته و در صورت عدم قبولی كماكان به صورت آموزشیار مشغول به كار خواهند بود.

وی در ادامه اظهار داشت : كلیه  شركت كنندگان در آزمون در كسب  امتیاز حد نصاب، در صورت نیاز وزارت آموزش و پرورش به شكل معلم حق التدریس به كار گرفته و در اولویت استخدام خواهندبود .

 

نحوه اعلام نتایج آزمون تعیین اولویت استخدامی

 

رئیس مركز سنجش وزارت آموزش و پرورش از نحوه اعلام نتایج آزمون تعیین اولویت استخدامی معلمان حق التدریس و آموزشیاران نهضت سواد آموزی خبر داد.

عبدالامیر عرفی اظهار داشت: داوطلبان شركت كننده در این آزمون از روز شنبه 1/5/90 با مراجعه به سایت آموزش و پرورش استان محل آزمون خود و وارد كردن شماره كد داوطلبی می توانند نسبت به نتیجه آزمون اطلاع یابند.

گفتنی است برای رویت اعلام نتایج ودسترسی آسان  به سایت استانها،  می توانید از طریق ورود به سایت وزارت آموزش و پرورش به آدرس اینترنتی :  www.medu.ir  به لینك مربوط به استانها مراجعه و از این طریق به نتایج آزمون دسترسی پیدا كنید.

درباره وبلاگ

مدیر وبلاگ : معلم حق التدریس

آخرین پست ها

جستجو

نویسندگان

ابزار وبلاگنویسان ابزار وبلاگنویسان